Musicie zatrzymać imigrantów – islamistów!

Szwedka Ingrid Carlqvist do Polaków: Musicie zatrzymać imigrantów-islamistów!

Szwecja jest najlepszym przykładem na to, jak bardzo nietrafiona jest polityka multikulti. Politykę multikulti, jako jedna z nielicznych, neguje Ingrid Carlqvist – szefowa Dispatch International i aktywna pisarka (Distinguished Fellow) w Gatestone Institute.

Redakcja: Dlaczego szwedzkie media (TT, Sydsvenskan and SVT) zarzucają Ci „islamskie teorie spiskowe”. Czujesz się oczerniana?

Szwedzkie media zapomniały, że ich zadaniem jest kontrola władzy, mówienie prawdy opinii publicznej oraz umożliwienie jej podejmowania decyzji o sobie. Szwedzkie media ‚edukują’ społeczeństwo o świetności idei multikulturowości i przekonują Szwedów, że nie ma nic dobrego w ich kulturze. Więc gdy pojawia się ktoś taki jak ja, kto mówi ludziom, że dziennikarze ich oszukują, dziennikarze zwalczają mnie poprzez przyklejenie mi łatki rasistki, islamofoba, ksenofoba etc. Oczywiście, jestem oczerniana, bo to jedyna ich metoda aby ze mną wygrać. Nikt nie odważy się na rozmowę o faktach ze mną, ponieważ nie mają pojęcia na temat islamu, więc pokonałabym ich w każdej debacie na temat tego problemu.

R: Jesteś członkiem Free Press Society. Według Svenska Dagbladet jesteś zagrożeniem wolności słowa, ponieważ wskazujesz na problemy jakie związane są z islamem, multikulturowości i feminizmem. Uważasz, że używasz mowy nienawiści?

Pytanie o mowę nienawiści jest niebezpiecznie. W Szwecji mamy prawo zwane ‘Hets mot folkgrupp’(Podżeganie do nienawiści na tle rasowym), które zdecydowanie potępiam. Prawo to dotyczy ogółu, a nie jednostki, jak reszta naszego prawa. Każda osoba, będąca członkiem mniejszości, która poczuje się „urażona” przez cokolwiek co powie rodowity Szwed, może podać go do sądu. Z kolei, jeśli prawa Szwedów są naprawdę łamane, nie mogą oni skorzystać z tego przepisu. Uważam, że prawo to powinno zostać unieważnione. Mamy bowiem przepisy prawne dotyczące zniesławienia i gróźb karalnych (wobec konkretnej osoby), które możemy wykorzystać. Problem ze szwedzkim prawem polega na tym, że jeśli nawet mówisz prawdę o islamie, możesz zostać oskarżony o mowę nienawiści. To bardzo niebezpieczne.

R: Polska feministka, Kinga Dunin napisała w swoim felietonie, że Polki powinny wychodzić za mąż za imigrantów. Co o tym sądzisz?

Absolutnie szalone. Czy ona nie rozumie, co dzieje się z kobietami, które poślubiły muzułmanów? Nie ma wolności, dzieci należą do ojca, a twój mąż może cię pobić i całkowicie decydować za ciebie. Polki, Szwedki i inne Europejki muszą przestać być tak okrutne dla swoich mężczyzn, zobaczyć jacy są oni mili i delikatni, wyjść za nich za mąż i to z nimi mieć wiele dzieci!

R: Według polskich mediów, środowiska antyimigranckie to naziści. Czy zgadzasz się z tą opinią?

Jasne, że nie! Jesteśmy demokratami i nienawidzimy wszystkich ideologii totalitarnych. Właśnie dlatego nienawidzę islamu: jest o wiele gorszy od nazizmu. Jeśli nienawidzisz nazizmu, musisz nienawidzić islam. Obie ideologie chcą rządzić światem i zabrać ludziom wolność. Każdy kto kocha zachodnią cywilizację, z wolnością dla każdego, musi powiedzieć NIE islamowi.

R: Czego Polska i Europa powinna nauczyć się na podstawie szwedzkiego doświadczenia z wielokulturowością?

Nie popełniajcie naszych błędów!!! Szwecja była najbardziej homogenicznym krajem na świecie, bardzo pokojowym i bardzo postępowym. W 1975 roku parlament zdecydował, że Szwecja nie powinna być nigdy więcej szwedzka, a multikulturowa. Od tego dnia nie mamy nic innego jak problemy – przemoc, przestępczość,bezrobocie, zła opieka zdrowotna, pełno biednych ludzi i wiele innych.

Za: http://pl.blastingnews.com/

Pozostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora