Ratujmy nasze dzieci, ratujmy społeczeństwo

Drodzy Wyborcy, polecam do przeczytania poniższy tekst. Ratujmy nasze dzieci, ratujmy społeczeństwo.

” Przemysł spożywczy w USA ma 3 lata na wycofanie ze sprzedaży MARGARYN i innych produktów zawierających tłuszcze typu trans. Ciekawe kiedy stanie się to w Polsce ?

Ustalono, że  JEST TO PRODUKT NIEBEZPIECZNY dla zdrowia człowieka ! W oficjalnym dokumencie wydanym przez FDA (Agencja ds. Leków i Żywności) http://www.fda.gov/…/Newsr…/PressAnnouncements/ucm451237.htm czytamy :

„Czynności podjęte przez Agencji związane z tym głównym (tj. margaryny) źródłem sztucznych kwasów tłuszczowych typu trans, wskazują na zaangażowanie Agencji w ochronę zdrowia serc obywateli USA.”

To jest ta sama agencja, która to wszystko wprowadzała, to ta sama agencja, która pozwala na wprowadzanie jeszcze bardziej niebezpiecznych dla zdrowia STATYN !! (czyli substancji obniżających cholesterol)

Ta sama agencja pisze dalej:
„Oczekuje się, że podjęte przez Agencję działanie spowoduje zmniejszenie ilości przypadków choroby wieńcowej i zapobiegnie tysiącom śmiertelnych zawałów serca jakie zdarzają się każdego roku”

Czy to oznacza, że w takim razie choroba wieńcowa i zawały były WYNIKIEM spożywania MARGARYN? Na to wychodzi.
Jeśli tak, to okazuje się, że margaryny są groźne dla zdrowia człowieka, sprzyjają rozwojowi choroby wieńcowej i sprzyjają zawałom serca! Jeżeli MARGARYNA jest TOKSYNĄ, to dlaczego na opakowaniu jest napisane:

„Produkt zalecany przez lekarzy” !!!!!!!!

Minister Zembala podpisał ustawę, w której do stosowania w produktach żywnościowych dla dzieci zaleca się jak następuje :
„….margaryny miękkie kubkowe niearomatyzowane lub ich mieszanki; w przypadku smażenia jest używany olej roślinny rafinowany o zawartości kwasów jednonienasyconych powyżej 50% i zawartości kwasów wielonienasyconych poniżej 40%;” http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20150001256

Czy p. Zembala jest lekarzem?
Prawdziwy lekarz NIGDY by takich BZDUR szkodzących dziecku nie napisał i nie podpisał ustawy, szkodliwej dla zdrowia dzieci!  Jak myślicie, co właściciele sklepików szkolnych będą stosować: droższe masło czy tańszą margarynę ?
Smażenie dzieciom potraw na tłuszczach nienasyconych, czy mu naprawdę Pan Bóg rozum odebrał ?!

Uważam, że w świetle najnowszych badań naukowych, na podstawie których amerykańskie FDA zadecydowało się na wywalenie z rynku (to są dla nich straty bilionowe !!! ) TOKSYNY jaką jest margaryna i tłuszcze utwardzane minister Zembala powinien NATYCHMIAST być postawiony pod sąd ! ”

Fragmenty wypowiedzi Jerzego Zięby

Pozostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora