Zmienność róży na Nowym Świecie 44

„Zmienność róży” to, oparty na poezji F.G. Lorci, pełen hiszpańskiego temperamentu, tańca i muzyki flamenco recital Anny Chodakowskiej, aktorki Teatru Narodowego.
Tańczy Małgorzata Matuszewska. Akompaniament: Andrzej Lewocki i Roman Ziemlański (gitary klasyczne).

Zapraszam 4 i 23 czerwca 2017 na godzinę 19.00, na  Nowy Świat 44.

Recenzja z występu w Toruniu z dnia 31 lipca 2009r

„W piątek wieczorem hotel Bulwar zapłonął. Wszystkiemu winny ognisty hiszpański temperament, którego ucieleśnieniem stała się Anna Chodakowska wraz z towarzyszącym jej zespołem. Recital „Zmienność Róży” na podstawie poezji Federico Garci Lorca okazał się ucztą dla oka, ucha i duszy.
Oprawą muzyczną zajęli się dwaj gitarzyści: Roman Ziemlański i Andrzej Lewocki, gitary płonęły im w dłoniach a wydobywające się z nich dźwięki przenosiły widzów do spalonej słońcem Hiszpanii. Małgorzata Matuszewska, tancerka Flamenco, swoim występem oczarowała wszystkich, była wizualizacją emocji nagromadzonych w wierszach Lorci, jej taniec był po prostu niesamowity.
Anna Chodakowska cytując poezję Lorci była jednocześnie postacią pierwszoplanową i tłem. Taniec i muzyka oparte zostały na dziełach Lorci jednak cytowane podczas występu były dopełnieniem całości przedstawienia.
W piątek wieczorem przez godzinę ludziom zgromadzonym w hotelu Bulwar wydawało się, że nie są już w Toruniu lecz na drugim końcu Europy, jest wieczór, nieubłagany upał powoli staje się tylko wspomnieniem, siedzimy przed małą sceną sącząc sangrię a przed naszymi oczami dzieje się magia. To były naprawdę niezapomniane chwile.”

Bilety w cenie 40 złotych (normalne) i 30 złotych (ulgowe: emeryci, studenci, uczniowie) dostępne są tu:
https://goout.net/pl/koncerty/zmiennosc-rozy/nhuac/#%22T%22:%222017-06-23T19:00:00%22oraz w Restauracji Specjały Regionalene, Warszawa, ul. Nowy Świat 44, tel. 662 254 215, a także w klubie przed spektaklem.

Pozostaw komentarz

Twój komentarz pojawi się po akceptacji przez moderatora